14 / 100

transparent wavy circle ORTAOKUL - LİSE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK dahipark online 1 robotech slider bg ROBOTECH KULÜBÜ #akıllıgelecek

RoboTech kulübünün temel amacı; Robotik ve Kodlama dersleri ile proje eğitiminin bir arada olduğu, sıfırdan başlayarak bir proje sürecinin nasıl ilerleyebileceğini içerir. Kulüp bünyesinde amaç, hedef, hedef kitle, süreç ve proje çıktısı gibi proje adımlarını tamamlayarak öğrenecekleri robotik ve kodlama uygulamaları yardımı ile kendi projelerini tamamlama fırsatı bulabileceklerdir.

robotech 1

Proje adımları dışında;

 • Kodlama,
 • Elektronik devre oluşturma,
 • 3D tasarım,
 • Teknoloji okuryazarlığı gibi güncel bilgiler içeren

birçok konu bulunmaktadır.

robotech 2

Program

Hakkında;

Kulüp Tarihleri:

Tek Dönem:
03.04.2021 – 14.08.2021
(20 Hafta)

robotech resim 4
robotech resim 5
robotech resim 6
robotech resim 7

Bilgisayar-Yazılım-Robotik alanlarına yönelik;

 • Mesleki seçim yapacaklar,
 • İlgisi ve merakı olanlar,
 • Yeteneği olanlar için hem eğlenip hem de bu alana yönelik çalışmalar yürüten, ilgi duyan akranlarına istinaden daha ileri seviyede yer almalarını sağlamaktır.
 • Öğrencilerimizle sosyal konuşma platformlarından birinde ortak grup kurulacaktır. Eğitmenimizin de yer alacağı bu grup her daim aktif olacak olup; öğrencilerimizin ilgi ve meraklarını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılacaktır.
 • Her hafta ara ödevler ve dönem sonunda ödül içeren Projelerle; öğrencilerimizde ki mevcut istek ve arzuyu ileri taşıma hedefi güdülmektedir.
 • Yaparak, yaşayarak öğrenim modeline özel farklı bir çalışma prensibi aktarılacaktır.

“Merhaba ben Burak BAYSALTAN;

27 Kasım 1994 doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesinin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünde lisans eğitimimi tamamladım.

Lisans eğitimim ile birlikte başladığım gerek özel okullara gerekse bireysel olarak vererek 6 seneyi aşkın süredir Robotik ve Kodlama Öğretmenliği yapmaktayım.

Bu 6 seneyi aşkın süre içerisinde zaman zaman 4 yaş zaman zaman ise 65 yaşında öğrenciye sahip olma şansı edindim. Bu mesleği tercih etme sebebim öncelikle küçük yaştan beri öğretmen olma hayalimdi ayni zamanda ilgi alanımın bilgisayar olması nedeniyle şuanda bu alanda çalışmalarımı yürütmekteyim.”

Ortaokul ve Lise öğrencilerine yöneliktir.

Akademik Sınıf düzeylerine göre sınıflarımız ayrılacaktır.

Eğitim saati 1 saattir. İhtiyaca yönelik ders saatinin uzaması mümkündür.

Tüm akıllı cihazlarla katılım sağlanabilir. Fakat masaüstü bilgisayarı, dizüstü bilgisayarı gibi ekran ve ses konusunda daha etkili cihazlarla katılım sağlanması dersi daha ayrıntılı takip etmesine katkı sağlayacaktır.

Eğitime 1 hafta kala velilerimize iletilecektir.

robotech resim 8

Başvuru Formu

  Daha önce herhangi bir zeka veya yetenek testi yapıldı mı?