14 / 100

Slide wavy circle ORTAOKUL - LİSE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK dahipark online 1 1 fikir mimarlik yapi 1 fikir mimarlik text logo #birfikirbütünyapı
1 fikir mimarlik resim 1 11 fikir mimarlik resim 21 fikir mimarlik resim 31 fikir mimarlik resim 41 fikir mimarlik resim 51 fikir mimarlik resim 61 fikir mimarlik resim 7

Mimarlık alanına yönelik;

  • Mesleki seçim yapacaklar,
  • İlgisi ve merakı olanlar,
  • Yeteneği olanlar için hem eğlenip hem de bu alana yönelik çalışmalar yürüten, ilgi duyan akranlarına istinaden daha ileri seviyede yer almalarını sağlamaktır.
  • Öğrencilerimizle sosyal konuşma platformlarından birinde ortak grup kurulacaktır. Eğitimi veren Mimarımızın da yer alacağı bu grup her daim aktif olacak olup; öğrencilerimizin ilgi ve meraklarını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılacaktır.
  • Her hafta ara ödevler ve dönem sonunda ödül içeren Projelerle; öğrencilerimizde ki mevcut istek ve arzuyu ileri taşıma hedefi güdülmektedir.
  • Yaparak, yaşayarak öğrenim modeline özel farklı bir çalışma prensibi aktarılacaktır.

Merhaba ben Can DÜNDAR;

15 nisan 1987 İstanbul doğumluyum. 2009 yılında Maltepe Üniversitesinden mezun oldum.

4 sene özel bir şirkette çalıştıktan sonra 7 senedir kendi ofisimde iç mimarlık hizmeti vermekteyim.

2015 yılında TÜZDER Dahi Park eğitim kurumunu tasarlarken kurulan güzel dostluk 2018 yılında TÜZDER’de kendi atölyemde mimarlık dersi vermemle devam etti. Bu mesleği seçmemin en temel sebebi ise; tasarımın disiplinlerine karşı duyduğum merak ve gelişimi her daim devam eden bu mesleğe karşı öğrenme/öğretme arzusudur.”

Akademik Sınıf düzeylerine göre sınıflarımız ayrılacaktır.

Eğitim saati 1 saattir. İhtiyaca yönelik ders saatinin uzaması mümkündür.

Ücret farkı bulunmamaktadır. Fakat yer alan ücret tek bir dönemi (18 hafta / 18 ders) ifade etmektedir.

Bahsetmiş olduğumuz temel amaçlara yönelik mutlaka kazanım sağlayacaktır. Fakat daha kapsamlı bir ilerleme ve gösteriş için iki döneme de katılım sağlaması mühimdir.

Tüm akıllı cihazlarla katılım sağlanabilir. Fakat masaüstü bilgisayarı, dizüstü bilgisayarı gibi ekran ve ses konusunda daha etkili cihazlarla katılım sağlanması dersi daha ayrıntılı takip etmesine katkı sağlayacaktır.

Eğitime 1 hafta kala velilerimize iletilecektir.

1 fikir mimarlik resim 8

Başvuru Formu

    Daha önce herhangi bir zeka veya yetenek testi yapıldı mı?